nedeľa 10. septembra 2017

Bioré - náplaste na nos, píling s práškom do pečiva

Ahojte!
Nedávno som si kúpila dva produkty od značky Bioré. Značka mi bola neznáma, preto som sa rozhodla ju vyskúšať. Vybrala som si dva produkty - náplaste na nos, ktoré majú odstrániť čierne body a nečistoty a púdrový píling, ktorý obsahuje prášok do pečiva. Znelo to pre mňa zaujímavo, tak som bola veľmi zvedavá, aké tieto produkty budú...Zdroj: Instagram/@shaym

Značka Bioré pochádza z Japonska, kde sa rýchlo stala najpredávanejšou značkou. S hrdosťou sa však prebila aj vo Veľkej Británií alebo v USA. Veľkým fanúšikom tejto značky je aj známa herečka Shay Mitchell, ktorú určite poznáte zo seriálu Pretty Little Liars. Značka prišla na trh so sloganom Free your pores!, pričom hlavnými zložkami, ktoré k tomu majú napomôcť sú aktívne uhlie a prášok do pečiva. Tieto dve zložky majú na nečistoty pôsobiť ako magnet a majú póry poriadne vyčistiť. Znie to zaujímavo, čo myslíte?

Neviem, kde a či sa dá značka Bioré na Slovensku kúpiť, ja bývam v Nemecku a tu sa dá kúpiť v Dm. V ponuke majú nejaké masky, čistiace gély, náplaste na nos, píling. 


Ja som si od značky vybrala dva produkty. Prvým sú tieto náplaste na nos s aktívnym uhlím. Tieto náplaste sľubujú odstránenie nečistôt, nadbytočného mazu a čiernych bodiek už pri prvom použití. 


Náplastí je v balení 6. Pokožka nosa sa má navlhčiť a potom sa má náplasť nalepiť, nechať pôsobiť 10-15 minút a potom strhnúť. Ja som tieto náplastne neskúšala sama, ale s mojím priateľom. Obaja sme ostali príjemne prekvapení, že to naozaj fungovalo. Na náplastiach bolo vidieť, že nejaké nečistoty vyšli von. Hoci je však okamžitý efekt vidieť, myslím si, že s mojimi pórmi si na dlhšiu dobu neporadia.


Zloženie:
POLYQUATERNIUM-37, SILICA, AQUA, GLYCERIN, POLYSILICONE-13, IRON OXIDES/CI 77499, PEG-12 DIMETHICONE, METHYLPARABEN, MENTHOL, CHARCOAL POWDER, STYRENE/STEARYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER.


Tento púdrový píling som si kúpila preto, že ma veľmi zaujalo, že obsahuje prášok do pečiva. Sľubuje čistejšiu a jednotnejšiu pleť už za 1 týždeň používania. Samotný produkt vonia sviežo a jemne citrónovo. Je to jemný prášok, v ktorom sú celkom jemné čiastočky, ktoré sa starajú o pílingový efekt.Tento píling sa aktivuje pridaním vody, trošku sa napení a potom sa využíva ako každý iný píling. Na pleť je veľmi šetrný, no napriek tomu pekne pílinguje. Po tomto produkte som pokožku nemala vysušenú ani začervenanú. Bola veľmi jemná a hebká a zbavená všetkých suchých šupiniek. 


Zloženie:
SODIUM BICARBONATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, CITRIC ACID, SODIUM CARBOXYMETHYL STARCH, SILICA, PANTHENOL, SODIUM CITRATE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, PARFUM, MENTHOL, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL.


Tieto dva produkty hodnotím veľmi pozitívne. Splňujú, čo sľubujú, ale predovšetkým nemajú také strašidelné ceny ako iné značky. Bioré vám teda s čistým svedomím môžem odporúčať a ak ste nejaký produkt tejto značky už skúšali, podeľte  sa o vašu skúsenosť v komentároch. Som veľmi zvedavá.

To by bolo pre dnešok všetko, dúfam, že sa vám táto recenzia páčila. Prajem pekný deň!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára