utorok 17. októbra 2017

Glossybox - The Ritual of Ayurveda

Ahojte!
Dnes tu pre vás mám opäť Glossybox, no tento má byť špeciálnou edíciou, ktorá vznikla v spolupráci so značkou Rituals. V boxe sú výlučne produkty z kolekcie Ayurveda, ktorá sa zameriava na málo podstatných zložiek, ktorých účinkom má byť pocit pohody, pokoja a rovnováhy. 

Hlavnými zložkami kolekcie Ritual of Ayurveda sú himalájsky med, olej zo sladkých mandlí a indická ruža.
Himalájsky med je známy svojou medicínskou liečivou silou. Má špeciálny zjemňujúci a vyživujúci účinok na pokožku. Je bohatý na vyživujúce látky, minerály a vitamíny. Olej zo sladkých mandlí je jemný a aromatický. Je plný vitamínov a proteínov. Vyživuje a upokojuje zároveň. Tento olej je skvelým zdrojom hydratácie, ktorú v pokožke vyvažuje, preto je ideálnou bázou pre produkty určené na telo a masáže.  Indická ruža je univerzálnym symbolom pre čistotu a lásku. Vôňa ruže vyvoláva pozitívne pocity. Jej aróma navyše pôsobí upokojujúco. Táto kultivovaná vôňa má priaznivé účinky na telo. 


Táto špeciálna edícia Glossyboxu stála pre stálych zákazníkov 25 €. Neviem za akú cenu by sa predávala pre ostatných, pretože dva dni pred predajom pre nezákazníkov sa box vypredal. Box obsahoval celkom 6 produkov v plnej veľkosti. Produkty z kolekcie Ritual of Ayurveda majú krásnu jesennú farbu - tmavú vínovú. K tomu bol zladený aj dizajn boxu, ktorý rozvoňal celú obývačku už po otvorení vrchnej časti. 


Glossy Magazin mal obálku a celý obsah taktiež ladený do tónov tejto kolekcie. Hneď ako som ho vzala do rúk moja zvedavosť rástla a ja som už bola veľmi zvedavá, aké produkty sa v boxe ukrývajú. 

Nejdem vás už dlhšie napínať a poďme sa pozrieť, čo za produkty som z tejto krásnej škatuľky povyťahovala.


Dry Oil Vata
Tento sto percent prírodný suchý olej je ozajstným pleťovým a vlasovým lichotníkom. S ním a jeho uvoľňujúcou vôňou načerpáš novú energiu a rovnováhu. Olej sa rýchlo vstrebáva a intenzívne vyživuje pleť, pokožku a vlasy, a to zvonku, ale aj zvnútra. 
Cena: 19,50 € za 100 ml


Blissful Body Mist
Tento telový sprej vonia po indickej ruži a himalájskom mede. Vytvorí jemnú hmlu, ktorá zahalí telo alebo vankúš, pretože tento talentovaný sprej dokáže osviežiť telo, ale aj domáce textílie. 
Cena: 16,50 € za 50 ml


Soothing Hand Balm
To čo dopraješ svojmu telu, daj aj rukám. Ruky nosia, držia, dvíhajú, krájajú... a to všetko pre teba. Vyživuj ich a staraj sa o ne s týmto výdatným balzamom, ktorý má navyše sladkú vôňu z indických ruží a oleja zo sladkých mandlí.
Cena: 9,50 € za 70 ml


Nourishing Ultra - Shine Shampoo
Potrebujú tvoje vlasy viac hydratácie a lesku? Tak im to daj a postaraj sa tým o viac rovnováhy. S týmto šampónom dodáš svojim vlasom hydratáciu, vyživíš ich a necháš ich prirodzene sa lesknúť. Navyše budú krásne voňať. 
Cena: 9,50 € za 250 ml


Perfumed Wardrobe Sachet
Zober si ma so sebou, volá tento vankúšik. Sprevádza ťa kamkoľvek len chceš. Vydekoruj ním obývačku, zaves ho do skrine, alebo ho zabaľ do kufra. S týmto aromatickým mieškom máš kúsok domova všade, kam pôjdeš. Jeho vôňa je dokonalý mix z indickej ruže a himalájskeho medu.
Cena: 15,00 € za 2x60 g


Harmonizing Foaming Shower Gel
Keď na seba natrafia vzácne zložky ako olej zo sladkých mandlí a indická ruža a z jemného gélu vznikne bohatá pena, môže byť v hre jedine sprchovací zázrak z rady Ritual of Ayurveda. S ním je štart do nového dňa oveľa energickejší. Gél sa pod vodou mení na vyživujúcu penu, ktorá sa ľahučko nanáša. Jeho vôńa ťa potom sprevádza počas celého dňa a pokožka je príjemne hydratovaná.
Cena: 8,50 € za 200 ml

Možno ste si všimli, že som ku jednotlivým produktom nepísala žiadne pripomienky, ako to pri tomto type článkov zvyknem. Tento box ma potešil komplet celý a hodnotila by som ho na známku 1. A pridala mu som mu k tej jednotke aj hviezdičku. Box stál 25 € a obsahoval len plné veľkosti produktov (žiadne cestovné balenia, či vzorky), okrem toho bola celková hodnota tohto boxu niečo málo vyše 70 €. Ja som nad mieru spokojná. Pre každý z týchto voňavých produktov nájdem využitie a už sa teším na ich používanie. Verím, že mi tieto produkty spríjemnia dlhé zimné večery. 

Na tieto produkty určite uvidíte ešte extra článok s recenziou. 

Ako sa vám páčil tento box? Tiež zbožňujete značku Rituals tak ako ja, alebo dávate prednosť nejakej inej?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára