piatok 6. decembra 2013

Trocha reklamy :) idee.sk


IDEE.SK

Ak po prečítaní názvu čakáte aj dnes článok týkajúci sa kozmetiky, tak vás sklamem. Dnes by som chcela urobiť trochu reklamy jednej firme, aby bolo od začiatku jasné, nič za to nedostanem, ide len o to, aby ste vedeli a o iných stránkach, ktoré nepredávajú len šminky :D.

Takže kto chce čítať len o kozmetike, teraz je ten správny čas článok jednoducho zavrieť, pre ostatných ideme na to....

Spoločnosť idee ponúka kompletný servis pre rôzne spoločnosti. Ponúkajú bohatý výber produktov: obalový materiál, drogéria, hygienické potreby, kancelárske potreby, ochranné oblečenie, a pod.

Ale čo môže byť pre vás zaujímavejšie idee.sk je aj reklamnou agentúrou. Vytvárajú dizajn pre rôzne internetové stránky.
Tvoria od jednoduchých až po rozsiahle a zložité portály. Jednoducho a rýchlo vám vytvoria vlastný e-shop alebo aj blog. (Sama časom uvažujem, že keď sa blog viac rozbehne, svoj dizajn a grafiku vložím do rúk profesionála. Takže si túto stránku určite nechávam v záložkách.)

Samozrejme k webovým stránkam patrí aj reklama, tvorba loga, značky atď., toto všetko za vás urobia.Myslím, že stojí za to, si túto stránku poriadne prezrieť, v prípade záujmu majú na stránke kontakt s telefónnym číslom, adresou, ale aj e-mailovou adresou.