piatok 17. júla 2015

Vybarvi se - neon

Ahojte!
Pokračujeme vo vyfarbovaní! Dnes prichádzajú na rad neónové farbičky, čo pre mňa teda bolo dosť zaujímavé, nakoľko pár kúskov oblečenia mám. Mám pár tričiek a mikín, ktoré rada nosím. No v líčení som si to na mne nevedela predstaviť. Neónové farby znamenajú pre mňa krikľavé výrazné farby, takže nič na bežné nosenie.Produkty som hľadala veľmi ťažko, pretože v líčení obľubujem skôr prirodzené odtiene. Pár vecičiek som predsa len našla, no odfotiť ich bolo naozaj veľmi ťažké a preto na fotkách veľa z nich ako neónové ani nevyzerá... No nič, poďme sa na ne pozrieť.Prvým produktom je duo blush od Loreal. Tá ružová je podľa mňa dosť výrazná a krikľavá, no ako som už spomínala, nedá sa to tak ľahko zachytiť. Táto lícenka je v odtieni 70 light skin.Túto lícenku zbožňujem a aj keď opäť tú neónovú farbu nevidíte, tak ľavá strana je dosť výrazná oranžovo-ružová farbička, ktorá je skvele pigmentovaná. Lícenka je od značky miners cosmetics a lepšiu som ešte nikdy nemala.V tomto rozjasňovači od Make Up Factory to možno trošičku vidíte. Má v sebe fliačiky výraznej ružovej, žltej, oranžovej a modrej. Tento rozjasňovač mám taktiež veľmi rada a v poslednej dobe používam iba tento.Táto lícenka od P2 obsahuje jednu výraznejšiu farbičku. Je taká oranžovo-ružová so zlatými odleskami.Krieda na vlasy z limitky ARRIBA! od essence je taktiež v krikľavej ružovej farbe. Celkom dosť práši, ale na vlasy sa nanáša ľahko.Pár mojich výrazných očných tieňov. Nemám žiadne mono očné tiene, ktorý by sa dali zaradiť do neónových farieb, ale v paletke od bh cosmetics ich je teda celkom dosť.


Electro baby lips sú tiež navrhnuté v takých neónových farbách. Toto je odtieň strike a rose. Samozrejme na fotke nevyzerá tak výrazne, ale v skutočnosti je.


A nakoniec laky na nechty. Niekedy dávno som mala neónových lakov hrozne veľa - modrý, zelený, oranžový, žltý... Teraz mám len tieto tri. Ten veľký od ciaté je v odtieni kiss chase, malý je v odtieni electronica a ten maličký od nails inc nemá vyznačený odtieň.

Musím povedať, že líčiť sa v takýchto veselých farbách ma naozaj bavilo. Môj prvý výtvor sa mi ale až tak veľmi nepáčil, tak som sa rozhodla vytvoriť ešte jeden.

V prvom líčení som použila do vnútorného kútika oka žltú, pokračovala som ružovou a fialovou. Nakoniec som ešte použila tmavofialovú gélovú linku. Líčenie som doplnila fialovým rúžom.
Druhé líčenia sa mi páčilo viac. Do vnútorného kútika oka som použila svetlú ružovú, pokračovala som výraznejšou ružovou a fialovou. Do záhybu som pridala ešte trošku svetlej hnedej. Na pery som použila electro baby lips.
Farebný tag - neon

Máš rada neonky? Áno, mám. 
Tvoja najobľúbenejšia neonka? Neónová ružová. 

Strhla ťa vlna so sebou alebo ťa nechala chladnou? Samozrejme, že ma strhla so sebou :) 

Aké farby kombinuješ s neonkami? V oblečení čiernu. V líčení to bola premiéra. 

Neonky radšej v oblečení alebo líčení? Ako píšem v líčení to bola pre mňa premiéra, ale určite to ešte vyskúšam. Takže asi radšej v oblečení. 

Vlastníš neónový lak? Momentálne mám pár takých svietivých odtieňov, ale mala som ich viac. No už neboli použiteľné, takže som ich vyhodila.

Tvoj najobľúbenejší neónový produkt? Moje neónové tričká milujem a nosím ich často, ale v kozmetike je to paletka od bh cosmetics, ktorá obsahuje pár neónových odtieňov. 

Neónový wishlist? Paletka neónových očných tieňov od Urban Decay. 


Ešte viac neónových farieb si môžete pozrieť na blogoch: